15. memorijal Branko Bošnjak

Ocjena: / 8
LošeOdlično 

Jubilarni, 15. Memorijal Branka Bošnjaka, održao se u subotu, 13. studenog 2010. godine u novoj sportskoj dvorani "Samobor" (kod srednjih škola). Natjecanje je započelo u 14.00 sati, a ceremonija otvaranja u 16.00 sati. U sklopu ceremonije otvaranja bio je prikazan kratki film o životu Branka Bošnjaka.
Glavni organizator natjecanja je KK "Mladost" Samobor, uz suorganizaciju Udruge veterana SJP "ALFA".

Memorijal su kroz godine prepoznale i državne institucije, što su pojedina ministarstva Vlade RH iskazala pokroviteljstvom nad ovim natjecanjem.

Tako su pokrovitelji ovogodišnjeg natjecanja Ministarstvo znanosti obrazovanja i športa, Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti, Ministarstvo unutarnjih poslova, Ministar g. Tomislav Karamarko, Grad Zagreb, grad Samobor, te Samoborski športski savez. Posebnu  čast i pozornost memorijalu ukazali su i članovi odbora Europske kyokushin organizacije koji su prisustvovali natjecanju.
Organizatori natjecanja za ovaj jubilarni 15. memorijal su pripremili pravi mali spektakl, uz pregršt odličnih borbi, tameshiwari-a (razbijanje dasaka) publika je imala priliku vidjeti i zanimljive demonstracije ninjutsu-a, kyokushin karatea te demonstraciju specijalaca  ATJ «Lučko».
Nastupilo je oko sedamdeset natjecatelja iz deset država Europe: Ukrajine, Mađarske, Bugarske, Litve, Rumunjske, Poljske, Francuske, Švedske i Grčke, te naravno, zemlja domaćin – Hrvatska.

15. MEMORIJAL BRANKA BOŠNJAKA – REZULTATI NATJECANJA

ŽENE
-55kg LAKA

1. RENATA KUDIAKOVA - UKRAJINA
2. ANIKO SZONDI – MAĐARSKA
3. MELIKADOY ANNA – GRČKA
3. PAULINA WOJCIK – POLJSKA

-65kg SREDNJA

1. SZEPESI CSENGE – MAĐARSKA
2. LIDIA KORMONDI – MAĐARSKA
3. DAN ANCA MONICA – RUMUNJSKA
3. HELGA TOTH – MAĐARSKA



+65kg TEŠKA
1. KRISTINA KOJUNDŽIĆ - HRVATSKA
2. NORA VAZNELYTE – LITVA
3. AGATA KALICIAK – POLJSKA
3. MISOVITS BOGLARKA – MAĐARSKA



MUŠKARCI
-70kg LAKA
1. ANDRIUS MISECKAS – LITVA
2. CSABA GAL – MAĐARSKA
3. ADAM TATRAI – MAĐARSKA
3. IMRE MOLNAR – MAĐARSKA

-80kg SREDNJA
1. GERGO SZUCS – MAĐARSKA
2. VASIL VANGELOV – BUGARSKA
3. KOVACS BALAZS – MAĐARSKA
3. MAREK ODZENIAK – MAĐARSKA



-90kg TEŠKA
1. ZSOLT BALOGH – MAĐARSKA
2. MINDAUGAS PAVILIONIS – LITVA
3. KRUNO TERIHAJ – HRVATSKA
3. FREDERIK JOHANSON – ŠVEDSKA

+90kg SUPER TEŠKA
1. DONATAS IMBRAS - LITVA
2. MARGARINT DORIN – RUMUNJSKA
3. KAROL CIESLUK – POLJSKA
3. TOTH TAMAS – MAĐARSKA



NAJBOLJI BORBENI DUH: KRISTINA KOJUNDŽIĆ – HRVATSKA
NAJBOLJA BORBENA TEHNIKA ŽENE: NORA VAZNELYTE – LITVA
NAJBOLJA BORBENA TEHNIKA MUŠKARCI: CSABA GAL – MAĐARSKA

Pretraga stranice

Croatian English French German Hungarian Italian Russian Spanish Turkish

Osnovni podaciUdruga veterana SJP Alfa Zagreb
Remetinečka cesta 77
10020 Zagreb

info@uvsjp-alfa.hr

PREDSJEDNIŠTVO UDRUGE:
Željko Mihaljević
Željko Šarić
Damir Herceg

Uredovno vrijeme:

PREMA NOVOM REŽIMU RADA UDRUGE

Žiro račun: ZAGREBAČKA BANKA: HR592360000-1101782247
MBS: 1836072
OIB: 39923915314

Foto domovinski rat

Pristupnica

Trenutno aktivnih Gostiju: 63